Op. Dr. Fatih Kırar

Fulya Mahallesi Yeşilçimen Sokak Polat Tower Residence No:12 Kat:33 Kapı No: 385, 34394

Sık Sorulan Sorular

Doktor ziyaretiniz öncesinde bilgi edinmek ve endişelerinizi gidermek için bu SSS bölümünü kullanabilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

Merak Ettiğiniz Her Şey

Durumunuz hakkında detaylı araştırmalar yaparken kafanıza takılan tüm sorular için buradayız. Hemen randevu alıp detaylı bir şekilde cevabınızı bulun.

1983 yılında Kütahya - Tavşanlı’da dünyaya gelen Fatih Kırar, 2001 yılında başladığı lisans eğitimini Cumhuriyet Üniversitesi - Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır. 2008 yılında Tavşanlı 80. Yıl Devlet Hastanesi’nde Pratisyen Hekim olarak göreve başlamış ve ardından sırasıyla Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Eyüp Devlet Hastanesi ve Özel Avrupa Şafak Hastanesi’nde akademik ve cerrahi çalışmalarını başarıyla gerçekleştirmiştir. Uzmanlık eğitimini, İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi - Beyin ve Sinir Cerrahisi’nde tamaladıktan sonra 2020 yılında özel muayenehanesi açan Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Fatih Kırar, özel mesleki çalışmalarında skolyoz ve omurga ameliyatları ile ilgilendiği gibi ameliyatsız ağrı tedavilerini ve kapalı omurga ameliyatlarını başarıyla pek çok kez gerçekleştirmiştir.

Fatih Kırar, mesleki hayatı boyunca pek çok ünlü ismi tedavi ettiği gibi ünlü İspanyol Futbolcu Fernando Morientes’in de omurgasında meydana gelen rahatsızlıkları gidermiş, değerli futbolcuyu yeniden sağlığına kavuşturmuştur.

Beyin tümörü, beyin damar hastalıkları cerrahisi ve beyin pili uygulamalarında da üst düzey başarı yakalayan Kırar, birçok hastasında gerçekleştirdiği “BASTON ATMA” törenleri ile efsaneleştirilmiştir. Sayın Kırar’ın makale ve uzmanlık çalışmaları, ulusal ve uluslararası pek çok dergi ve kitapta heyecanla takip edilirken; önemli kongre ve seminerlerde yaptığı sunumlar ile büyük yankı uyandırmaktadır.

Evli ve 3 çocuk babası olan Op. Dr. Fatih Kırar, şiir ve yazılarını aşk ile devam ettirirken, neşterini başarıyla konuşturmaya ve hastalarına sağlıklı yarınlar sunmaya devam etmektedir.

Call Center İletişim Hattı

Sizi dinlemeye hazır ekibimiz ile hemen iletişime geçin !