Türkçe English German Arapic
Op. Dr. Fatih Kırar Ameliyatsız Bel Fıtığı ve Boyun Fıtığı Tedavileri

Op. Dr. Fatih Kırar

Ameliyat kararı verilmiş yüzlerce hasta ameliyatsız bel fıtığ tedavisi ile sağlığına kavuştu. Op. Dr. Fatih Kırar ile acısız, ameliyatsız, yan etkisiz ve kalıcı olarak etkili tedavi yöntemlerini deneyimleyen hastalarımızın arasına katılın.

3+

Farklı Dilde Hizmet

10+

Yıllk Deneyim

19.000+

Mutlu Hasta

Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi

Tıp literatüründe Lomber Disk Hernisi olarak adlandırılan ve halk arasında bel fıtığı olarak bilinen hastalık günümüzde oldukça yaygınlaşmıştır. Bel fıtığı; iş hayatı ve gündelik hayatta sık sık karşılaştığımız bir problemdir. İnsanların genelinde bel fıtığı şikayeti fazlaca yaygındır. Fakat doğru bir tedavi uygulanmadığı zaman daha büyük sorunlara yol açar.

Bel bölgesindeki omurların arasında bulunan diskin yırtılmasıyla sinirler sıkışır ve omuriliğin geçtiği kanalda yer değiştirme meydana gelir. Bu yer değiştirme esnasında ağrılar ortaya çıkar. Bu durum ise bel fıtığı olarak tanımlanmaktadır.

Hastalığın yaygın şekilde karşımıza çıkmasından dolayı birden fazla ameliyatsız bel fıtığı tedavi yöntemi günümüze kadar gelmiştir. Doğru uygulandığı sürece iyi sonuçlar veren ameliyatsız bel fıtığı tedavi yöntemleri bireylerin eski haline dönmesine yardımcı olmaktadır.

Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi ise Op. Dr. Fatih Kırar tarafından geçtiğimiz 5 yıl içerisinde geliştirilmiş ve yüzlerce hastanın ameliyatsız, acısız ve ağrısız bir şekilde yalnızca 15 dakikalık bir işlem sonrasında fıtıklarından kalıcı olarak kurtulmasına olanak sağlamıştır. Peki ameliyatsız bel fıtığı tedavi yöntemleri nelerdir?Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavi Yöntemleri Nelerdir?Ameliyatsız bel fıtığı tedavi yöntemleri hastanın sağlık, yaş ve hastalığının ilerleme durumuna göre şekillenmektedir. Her hastaya aynı işlem uygulanamaz.

başlıca ameliyatsız bel fıtığı tedavi yöntemleri arasındadır...

Her ne kadar geniş bir kesim tarafından yaşansa da, bel fıtığı şikayeti sonrasında cerrahi operasyonları geçiren kişiler yaklaşık % 3-5’lik kısımdadır. Bu nedenle geriye kalan %90’ın üstündeki kesim ise ameliyatsız bel fıtığı tedavisi ile iyileşmektedir.Radyofrekans İle Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi


Halk arasında bel fıtığı yakma işlemi tedavisi olarak bilinen radyofrekans ile bel fıtığı tedavisi yöntemi, yan etkisi minimum olan bir yöntemdir. Genel anestezi gerektirmediği için ameliyat gibi bir durum söz konusu değildir. Radyofrekans fıtık tedavisi başlıca amacı kişiyi çözüme kısa yoldan kavuşturmak, ağrıyı azaltmak ve sorunlu bölgedeki hasarı direkt olarak gidermektir.

Problemli bölgeye 60 ila 80 derecelik bir akım verilerek doku hasarı oluşturulmaktadır. Bu sürekli akım şeklinde uygulanan klasik yöntemdir. Kesikli radyofrekans tedavisinde aralıklı akım uygulanır ve 42 derece gibi düşük bir ısı verilirEpiduroskopi İle Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi


Bel fıtığının durumuna göre epiduroskopi uygulanıp uygulanmayacağına hekim tarafından karar verilir. İnatçı bel ve bacak ağrılarına sebep olan bel fıtığı eğer mikrocerrahi gerektirecek kadar büyük değilse epiduroskopi uygulanabilir.

Epiduroskopi ile ameliyatsız bel fıtığı tedavisi yönteminin genellikle daha önce ameliyat olmuş fakat şikayetleri geçmemiş hastalara uygulandığında etkisi daha çok görülmektedir.Ozon Tedavisi İle Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi


Ozon tedavisinin bir diğer ismi oksijen terapisidir. Oksijenin hayati önemi tartışılmaz bir gerçektir. Ameliyatsız bel fıtığı tedavisinde de etkin olarak kullanılan ozon tedavisinin güvenilirliği de yapılan araştırmalar doğrultusunda onaylanmıştır.

Bel fıtığı için uygulanan iki tip ozon tedavisi vardır. Bunlardan biri fıtığın olduğu bölüme uzun özel bir iğneyle, bilgisayarlı tomografiyle yapılan uygulamadır. Diğeri ise belin yan kaslarına iki taraftan standart enjektörle uygulanan yöntemdir. Ozon ile ameliyatsız bel fıtığı tedavisi fıtığın hacminin daraltılarak küçülmesini sağladığı için ameliyatsız tedavi alternatiflerindendir.Kriyoterapi İle Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi


Kriyoterapi fizik tedavi yöntemlerinden biridir. Soğuk terapi olarak da bilinir. Kan dolaşımı yavaşlayarak ağrının azaldığı tespit edilmiştir.

Bel fıtığı tedavisinde kullanılan kriyoterapi yönteminden başarılı sonuçlar elde edilmiştir. Kriyoterapiden başarılı sonuç alınması işlem uygulanacak bölgenin yerine, derinliğine ve büyüklüğüne göre değişir. Ayak siğillerinde 5-6 seansta başarı sağlanırken el, yüz ve genital bölge siğilleri 2-3 seansta giderilmektedir.Epidural Enjeksiyon İle Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi


Epidural enjeksiyon ile ameliyatsız bel fıtığı tedavisi yan etkileri minimal olan etkili bir yöntemdir. Yıllardır kullanılmakta olan bu tedavi şeklinde alınan sonuçlar son derece başarılıdır.

Epidural enjeksiyon ile hedeflenen bel fıtığı başlangıcında ya da bel fıtığının olduğu disk bölgesinde oluşan ödemi oradan kaldırmaktır. Bununla beraber disk çevresindeki yangıyı ve sinir köküne olan baskıyı azaltması da beklenir. Bu işlemin uygulandığı hastaların büyük kısmında tamamen iyileşme görülmüştür.


Regresyon Ameliyatsız Fıtık Tedavisi ile birlikte Robotik Lazer ile Fıtık Tedavisi detaylı anlatım için bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.


Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi Aşamaları


Tedavi Öncesi Destek

Öncelikle ekip arkadaşlarımız tarafından hastanın ağrı durumu, fıtık gelişimi vb. bilgileri telefon aracılığı ile alınır. Hastanın uygun olduğu zaman dilimi için muayene tarihi oluşturulur. Tedavi öncesi ameliyatsız bel fıtığı tedavisine ihtiyaç duyan hastanın MR görüntüleri talep edilir. Son 6 ay içerisinde çekilmiş bir MR görüntüsü varsa talep edilir, yoksa anlaşmalı kurumlarımıza yönlendirilerek MR çekimi konusunda destek sağlanır.


Tedavi Süreci

Op. Dr. Fatih Kırar tarafından hastanın MR görüntüleri incelenir ve muayene gerçekleştirilir. Bel fıtığının hangi bölgede ve ne kadar büyümüş olduğuna bağlı olarak Op. Dr. Fatih Kırar tarafından hastaya hangi ameliyatsız bel fıtığı tedavi yöntemlerinin uygulanacağı belirlenir ve muayene sırasında hastaya tüm işlemler en ince noktasına kadar anlatılır. Daha önce benzer vaka görülmüşse hastaya bel fıtığının nasıl küçüleceği önceden gösterilir. Tüm bu süreçler dahilinde ameliyatsız bel fıtığı tedavisi olmak isteyen hasta işleme alınır.

15 dakikalık ameliyatsız, acısız, ağrısız bir işlemin hemen sonrasında hastanın ağrıları çok büyük ölçüde azalır. İnternet sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda bulunan videolardan da anlaşılacağı gibi eğilmek bir kenara dursun, yürümekte dahi güçlük çeken, tutma ve kavrama yetilerini kaybetmiş hastaların 15 dakika sonrasında kliniğimizden yürüyerek çıktığını gözlemleyebilirsiniz.


Tedavi Sonrası Takip

Tedavi sonrası sağlığına kavuşan hastanın birinci ay kontrolüne kadar sağlık durumu telefon ile takip edilir. Birinci ay kontrolüne gelen hasta yeniden muayene edilir ve genel sağlık durumu görüşülür. Hastanın gerek duyulduğu takdirde ihtiyacı olan egzersiz ve diyet programı alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından oluşturulur ve takip edilir.

İkinci ay kontrolünde ise Hastanın artık yürüme zorluğu gibi hayat kalitesini düşüren tüm sorunlarının ortadan kalktığı gözlemlenir. Çok düşük bir ihtimal de olsa (100 kişiden 6'sında görülür) eğer hastanın ağrılarında azalma gözlemlenmemişse Robotik Lazer Tedavisi ile ek bir tedaviye başlanabilir. Robotik Lazer Tedavisi Türkiye'de yalnızca Op. Dr. Fatih Kırar tarafından uygulanmakta, bu cihaz Tüm dünyada 5 özel hastanede, Türkiye'de yalnızca Op. Dr. Fatih Kırar kliniğinde bulunmaktadır.

Üçüncü ay kontrolünde ise hastadan güncel bir MR görüntüsü alınır. Tedavi öncesi MR ile karşılaştırılır. Zaten bitmiş ve kurumuş olan bel fıtığı bir de gözle görülür şekilde Op. Dr. Fatih Kırar ile birlikte hastaya gösterilir. Yok olan bel fıtığının yeniden tekrarlamaması için gerekli uyarılar yapılır.


Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi Fiyatları

Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi fiyatları hastanın MR görüntülerine ve Op. Dr. Fatih Kırar tarafından gerçekleştirilecek muayene sonucuna göre belirlenmektedir. Detaylı ve kapsamlı bir muayene sonrasında hastanın bel fıtığından kurtulması ve ağrılarının son bulması için hangi işlemlerin uygulanması gerektiğine karar verilir. Bel fıtığından kurtulmak isteyen hasta için bir veya birden fazla işlem uygulanabilir. Tüm bu işlemler nihayetinde ameliyat gerektirmez.

Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi Yorumları
5,00
Hasta Memnuniyeti
27 Yorum
Yapılan Yorumlar
5,00
Safiye Okutan
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
Merhabalar 1 ay önce şiddetli ayak kramplariyla uyuşuklukla ve şiddetli ağrıyla gelmiştim. Gece uyuyamıyorum.oturup kalkamiyordum. Şuan 1. Ayimdayim regresyon ve robotik lazerle birlikte uyusmalarim kalmadı ağrılarım azaldı .kramplarim ve karincalanmalarim yok denecek kadar azaldı. Şuan rahatlıkla uyuyabiliyorum. Hocamıza ve güler yüzlü ekibine teşekkür ediyorum.
5,00
Ayda Tihan
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
hocamızı tvde gördük ve müracaat ettik, personeli çok güler yüzlü, hastalarla tek tek ilgileniyorlar, 1 ay gibi kısa süre olmasına rağmen neredeyse bütün şikayetlerimizden kurtulduk, hem ekibine hem hocamıza sonsuz teşekkür ediyoruz❤🧡💛💚
5,00
Ahmet Benli
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
Ben ahmet benli. Eşimde bel ve boyun rahatsızlığı vardı. Bu konuda bir arayış içine girmiştik Tabiki doğal olarak bu işin ehlini bulmak için Çözüm ararken Hemşehrimiz fatih beyin bu konudaki tecrübesini tavsiye attiler Gerçekten tedavilerinden tecrübelerinden personelin ilgi ve alakalarından son derece memnun kaldık herekese tavsiye ediyorum tereddüt etmeden gelin
5,00
Leyla Duyguner
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
İsviçreden 3 ay once geldim ve islem oldum keske daha once gelseydim, bu kadar agriyi bosuna cekmişim, en ufak bir agrisi olan hastalara tavsiyem doktor Fatih Kırar'a mutlaka gelmeniz, size ve ekibinize çok teşekkürler ayrica hocamiz çok güzel ney çalıyor, instagramdan dinlemenizi tavsiye edeeim, fiziksel rahatlamanin yaninda ruhen de cok rahatlatiyor ❤❤❤
5,00
İrem Ersoy
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
Fatih hocam İşlem yapmadan önce bacak ağrılarım çok fazlaydı. Me sonuçlarımda fıtık vardı. Çoğu doktorlar ameliyat önermişlerdi. Dr. Fatih bey ile tedavi olduktan sonra yapılan işlen sonrası bacak ağrılarım kalmadı. Ayrıca tedavi sürecimde diyetisyen desteği sağladı. Gayet memnunum herkese teşekkür ediyorum.
5,00
Emir Çoban
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
5 Yıldır tekerlekli sandalyeye mahkum kaldım fıtık yüzünden. Fatih beyle tanıştıktan sonra tekrardan ayağa kalkacağımın umudunu yaşamak beni çok sevindirdi. Tedavinin şu an 10. günü tekerlekli sandalyeyi orada bıraktım ve eve yürüyerek gittim. Bunun sevinci, mutluluğunu anlatmak gerçekten çok zor. Fatih beye Çok ama Çok Teşekkür Ederim İyi Ki Varsınız <3 <3
5,00
Ahmet Turan
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
1ay önceydi 3 adım atamiyordum sol bacagimda çekme uyuşma tutulma gibi belirtilerim vardı.geceleri uyutmayan ağrılarım vardı ne oturabiliyordum ne kalkabiliyordum.gittgim doktorlar vidalı ameliyatı önerdi .şuan 1.ayimdayim regresyon ve lazer tedavimi görüyorum.sikayetlerimin %60 i gitmiş durumda hocamıza ve ekibine teşekkür ederim.
5,00
Ramazan Malkoç
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
1 ay önce bel ve bacak ağrısı ile geldim.ayak uçlarında uyuşma karıncalanma vardı.baldirlarda cekme kasılma gibi olayları yaşıyordum.suan 1.ayimdayim regresyon ve robotik lazer tedavilerini görüyorum şuan gayet iyiyim hocamıza ve ekibine teşekkür ederim.
5,00
Derya Türkmen
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
Merhabalar ben İsviçre’den , bir yıl önce başlayan ense ağrıları ile başladı hikayem, daha sonrasında şiddetli bir şekilde devam etti, ve sonrasında emar çekimi ile ilerleyen bir şekilde boyun fıtığı olduğumu öğrendim, Ameliyat olmak istemedim ve bir çok fizik tedaviden sonuç alamadım, sosyal medya ‘dan Dr.Fatih Kırar ile yollarımız kesişti, en sonunda tedavim gerçekleşti 3 ay sonra ağrılarımın gittiğini, sol kolumdaki uyuşukluğun zamanla kaybolduğunu hissettim , şu an çok iyiyim emar sonucum çok iyi, çok çok teşekkür ederim mutluyum.
5,00
Oke
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
Almanya'da yaşıyorum amcamın bel ağrıları vardı ve gittikçe artmaktaydı. Bizde çareyi doktorları gezmekle bulduk. Ameliyat diyen vardıı ya da çözüm bulamayan fatih beyle karşılaştı yollarımız ve regresyon adındaki tedavi ile amcamı iyileştirdi. Hastaları motive edip derdine ortak oluyor biz çok memnun kaldık ve ben tavsiye ederiz.
5,00
Büşra Cihanoğlu Buldum
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
Her şeyden önce güven veren açıklamaları ve tatlı dil güleryüzleriyle harika bir tedavi süreci oldu annem için. Annem gibi ağrı çekenlere yataklarını ağrıdan dolayı terkedenlere tavsiye ediyoruz. Her sorumuza cevap bulabildik. Tavsiye ediyoruz. Her şey için teşekkür ederiz.
5,00
Mahmut Döner
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
2 yıldır ağrı çekiyordum fıtıktan dolayı ve yürümeyi bırakınn gece yatmak bile ızdırap olmuştu. 6 aylık bir tedavinin sonuna geldik zaten ilk 15 dakikada tedavi etkisini göstermişti ama sağolsun doktor bey emarlarımızı bize gösterdi ve fıtıktan eser kalmamiş ççok teşkkür ederim
5,00
Ömer Gaptan
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
Terzi olduğum için 3 tane bel fıtığım oluşmuş. S1 bölgesi gibi kritik yerlerde bir çok doktorada gittik ama bir çare bulamadık Fatih Hocayı televizyonda gördük anlattıkları bizi ikna etti muayene olmaya karar verdik 15 dakikalık bir işlem sonrası ağrılarım kalmadı ve yürüyüşümde değişiklikler var çok teşekkür ederim iyi ki varsınız saygılar.
5,00
Hülya Bostancı Çetin
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
Sol bacağımı sürükleyerek geldim. Bana ameliyat dediler . Asla sırt üstü ve sağıma soluma dönemiyordum. TV de Fatih hocamızı gördüm. Geldim. Ameliyatsız tedaviden sonra ayağımda ağrı kalmadı. Şuan çok memnunum. Hemen hemen hiç bir ağrım kalmadı. Sağlıklı hayatıma geri döndüm. Allah razı olsun Hocamdan. 🙂
5,00
Şehrazat Şen
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
1 ay once bel ve bacak agrilarimla fatih hocama geldim. Bugun 1. Ay kontrolüm ve agrilarim azaldi. Kendimi daha iyi hissediyorum. Zamanla daha da iyi olacagim. Fatih hocama ve ekibine sonsuz teşekkür ediyorum.
5,00
Gönül Özkars
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
Fatih Kırar hocamıza çok teşekkür ediyoruz ailecek. Canımız annemizin belinden bacağına vuran ağrılar için 15 yıldır gitmediğimiz doktor,almadığı tedavi kalmadı. Bel fıtığından ameliyat da olmasına rağmen dayanılmaz ağrıları vardı. Fatih hocamızın yaptığı işlemle çok rahatladı annemiz. Hep birlikte yıllardan beri ilk kez rahat bir nefes aldık.
5,00
Hülya Güner
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
Bel fıtığın yüzünden ağrı ve uyuşma vardı. Sağ bacağım yüzünden 2 adım atamıyordum. Ağrı kesiciler bile fayda etmez oldu. Doktorlar ameliyat dedi. Tv izlerken gördüm. Dedim ki Hocamız beni çağırıyor 🙂 Aradım ve geldim. Ameliyatsız tedavi oldum. Çok memnunum. 🙏 şuan fıtıktan kurtuldum. Allah razı olsun 🙂🙏
5,00
Enver Yeşilyurt
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
3 ay önce bastonla kliniğinize geldim. Şiddetli agrı uyusma karıncalanmam vardı. Geceleri uyku nedir bilmezdim. Bugün mr lı kontrolüm oldu ve suan bastonu bıraktım agrı kesici dahi kullanmıyorum allah hocamızdan ve ekibinden razı olsun herkesin gelmesi lazım. Tesekkür ederim hetkese
5,00
Sevgi Ceylan
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
Ağustos ayında bel fıtığı tedavisi için geldim,4 aylık tedavi sürecim ve seanslarım başarılı geçti kendimi daha iyi hissediyorum.Başta Dr. Fatih Bey olmak üzere çalışma ekibine de teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.
5,00
Soner Kara
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
Sporla ilgilendiğim için ani hareketlerimden dolayı 3 senedir fıtık ağrılarım vardı. Fatih Beyi İnstagram üzerinden takip ediyordum. Anlattıkları ilgimi çekti ve tedavi olmaya karar verdim. Birçok doktor ameliyat demesine rağmen Fatih Bey beni ameliyatsız tedavilere uygun gördüğünü söyledi. Ameliyattan da korktuğum için ameliyatsız tedaviler bana çok mantıklı geldi. Bugün 10. günüm, ağrılarımın %90'ı azaldı. Fatih Bey'e çok teşekkür ediyorum.
5,00
Serdar Çayıl
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
2 ay önce yürüyemediğimden dolayı doktorumuzu tv görüp geldim. Gelir gelmez tedaviye başladım ve ilk tedavide faydasını gördüm ve yürümemde büyük bir gelişme oldu. Tedavisinden memnun kaldım gelmek isteyen tüm hastalarımız tereddüt etmeden gelebilir. Fatih hocam ve ekibine ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim.
5,00
Naz Elçi
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
Kocaeli'den babamın tadavisi için 3 ay once geldik Fatih hocama. Iyi ki gelmişiz. Babam 3 ayda ameliyatsiz tedavi ile ağrılarının neredeyse tamamından kurtuldu. Fatih hocamiza ve ekibine gönülden tesekkur ediyorum. Bel agrilari, boyun agrilari olanlar şüphe etmeden gönül rahatligiyla gelip tedavi olabilirsiniz. 👍👏💙
5,00
Esra Güler
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
3 seans lazer tedavisinden sonra 3. Ay kontrolünde bel ve boynumdaki fıtıklarımın tamamen yok olduğunu gördüm. Bu beni hem mutlu etti hem de çok rahatlattı. Bu güzelliği Fatih hocamla birlikte başardık. Fatih hocaya güvenerek başlamıştım. Güvenimin ve inancimin karşılığını yüzde yüz aldım. Güler yüzlü sevgili hocama tedavim aşamasında verdiği destekten dolayı çok teşekkür ederim. Emin olun siz altın ellersiniz.💯💖
5,00
Merve Kaya
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
Belimde ve boynumda dayanılmaz ağrılarım ve hareket kisitliligim vardı, televizyonda hocamıza denk geldim ve ameliyatsiz tedavi anlattığından dolayı tedavi olmak istedim. İşlem üzerinden 3 ay geçti, hocamız eski ve yeni MR'imi karsilastirdiginda fıtiklarin kaybolduğunu gördük ve bu haber bizi çok mutlu etti. Fıtık şikayeti olan kişilerin tereddütsüz burada tedavi görmelerini öneririz. Bütün kurallara uyarak emeğin boşa gitmediğini göreceksiniz. Oncelikle hocamıza ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.
5,00
Emine Demir
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
Yaklaşık 1 yıldır ağrılı bir bel fıtığı ve sinir sıkışması hastasıydım. Doktorum Fatih Kırar beyefendiye internette gezinirken denk geldim. Ve gelmeye karar verdim, cok siddetli ağrılarım vardı fakat iyi ki gelmişim ağrılarım %50-60 eksildi diyebilirim. Daha da iyi olacağım inşallah, kendisine ve ekibine cok tesekkür ediyorum iyiki de kendisini tanımışım yolu açık olsun ❤️ 🙏
5,00
Hatice Benli
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
10 senedir bel ve boyun ağrım vardı, bacağım çok ağrıyordu. Ameliyat dediler. Sonra hocamızı tavsiye üzerine duydum ve muayene için geldim. Çok memnun kaldım aklıma yattı. Ameliyatsız olduğu için uygun gördüm ve aynı gün tedavim gerçekleşti. 1 ay oldu ağrılarımın %98i geçti. Daha da iyi olacağım inşallah. Tereddüt etmeden gelebilirsiniz, tadavi olabilirsiniz. Değerli hocama ve ekibine her şey için çok teteşekkürler. Allah razı olsun. Iyi ki sizleri tanıdım 💝
5,00
Mehmet Çalık
25 Şubat 2022
Tedavi Öncesi Destek
Tedavi Süreci
Tedavi Sonrası Takip
Bu gün itibarı ile amelyatsız bel fıtığı tedavimi oldum inşallah ağrılarımdan ameliyatsız bir şekilde kurtulacağım Fatih beyin ellerine Sağlık bu arada kliniğin tüm çalışan personeline de ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.