Türkçe English German Arapic
Op. Dr. Fatih Kırar Ameliyatsız Bel Fıtığı ve Boyun Fıtığı Tedavileri

Op. Dr. Fatih Kırar

Ameliyat kararı verilmiş yüzlerce hasta ameliyatsız bel fıtığ tedavisi ile sağlığına kavuştu. Op. Dr. Fatih Kırar ile acısız, ameliyatsız, yan etkisiz ve kalıcı olarak etkili tedavi yöntemlerini deneyimleyen hastalarımızın arasına katılın.

3+

Farklı Dilde Hizmet

10+

Yıllk Deneyim

19.000+

Mutlu Hasta

7/24 Sağlık Danışma Hattı

Op. Dr. Fatih Kırar

Tıp eğitimini Cumhuriyet üniversitesi Tıp Fakültesi’nde aldı. Beyin ve Sinir Cerrahi uzmanlık eğitimini İstanbul Bakırköy Prof Dr Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastane’sinde tamamladı.

Özel mesleki çalışmalarında skolyoz ve Omurga ameliyatları ile ilgilendiği gibi ameliyatsız ağrı tedavilerini ve kapalı omurga ameliyatlarını çok sık gerçekleştirdi. Ayrıca Beyin tümörü, beyin damar hastalıkları cerrahisi ve Beyin pili uygulamalarını da başarıyla yaptı . Ayrıca pekçok hastasına gerçekleştirdiği BASTON ATMA törenleri de efsaneleşti.

Meslek hayatında İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma hastanesi, İstanbul Eyüp Devlet Hastanesinde akademik ve cerrahi çalışmaları başarıyla gerçekleştirdi.

Ulusal ve uluslararası pek çok dergi ve kitapta yazıları ve çalışmalarıyla birlikte kongre ve seminerlerde sunumlar yaptı. Evli ve 3 çocuk babası olan şiir ve yazılarını Aşk ile devam eden Op. Dr. Fatih Kırar neşterini konuşturmaya devam etmektedir.

Sosyal Medyada En Çok Bu Hashtag'lerle Arandık!