Türkçe English German Arapic
Op. Dr. Fatih Kırar Ameliyatsız Bel Fıtığı ve Boyun Fıtığı Tedavileri

Op. Dr. Fatih Kırar

Ameliyat kararı verilmiş yüzlerce hasta ameliyatsız bel fıtığ tedavisi ile sağlığına kavuştu. Op. Dr. Fatih Kırar ile acısız, ameliyatsız, yan etkisiz ve kalıcı olarak etkili tedavi yöntemlerini deneyimleyen hastalarımızın arasına katılın.

3+

Farklı Dilde Hizmet

10+

Yıllk Deneyim

19.000+

Mutlu Hasta

Op. Dr. Fatih Kırar
Şişli / İstanbul
Fulya Mahallesi Yeşilçimen Sokak Polat Tower Residence No:12 Kat:33, 34394

Türkiye'nin En Modern Fıtık Tedavi Merkezi

Op. Dr. Fatih Kırar kliniğinde tüm dünyada yalnızca birkaç özel hastanede bulunan imkanlar ile modern tedavi yöntemlerini keşfedin.

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Doktorunuza Sorun / Sizi Arayalım

Hastalığınız veya bel fıtığı ve boyun fıtığı hakkındaki endişelerinizi Türkiye'nin en ünlü beyin cerrahlarından birisi olan Op. Dr. Fatih Kırar'a sorun.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Fatih Kırar hakkındaki Google Arama Motoru aracılığı ile en çok sorulan soruları sizin için yanıtladık. Diğer sorular ve merak ettikleriniz için whatsapp hattımızdan bize ulaşabilir, ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma hastanesi, İstanbul Eyüp Devlet Hastanesinde akademik ve cerrahi çalışmaları başarıyla gerçekleştirmiştir. Şimdi ise Şişli Polat Tower Residance'da, kendi özel kliniğinde hastalarını tedavi etmeye devam ediyor.

Op. Dr. Fatih Kırar; Fulya Mahallesi Yeşilçimen Sokak Polat Tower Residence No:12 Kat:33 adresinde bulunan özel kliniğinde hastalarını tedavi etmektedir. Tüm dünyadan ulaşılabilen 0850 304 4334 numaralı sabit hat ile telefon iletişimi kurulabilir.

0850 304 4334 numaralı telefonu arayarak, yine aynı numanın whatsapp hattına yazarak veya randevu@fatihkirar.com adresine e-posta atarak ücretsiz randevu alabilirsiniz.