RANDEVU AL
Fulya Mahallesi Yeşilçimen Sokak Polat Tower Residence No:12 Kat:33, 34394
10 YILI AŞAN DENEYİM
3+
FARKLI DİLDE HİZMET
19.000+
MUTLU HASTA
10+
YILLIK TECRÜBE

Op. Dr.

FATİH KIRAR

1983 yılında Kütahya - Tavşanlı’da dünyaya gelen Fatih Kırar, 2001 yılında başladığı lisans eğitimini Cumhuriyet Üniversitesi - Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır.

2008 yılında Tavşanlı 80. Yıl Devlet Hastanesi’nde Pratisyen Hekim olarak göreve başlamış ve ardından sırasıyla Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Eyüp Devlet Hastanesi ve Özel Avrupa Şafak Hastanesi’nde akademik ve cerrahi çalışmalarını başarıyla gerçekleştirmiştir.

Uzmanlık eğitimini, İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi - Beyin ve Sinir Cerrahisi’nde tamaladıktan sonra 2020 yılında özel muayenehanesi açan Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Fatih Kırar, özel mesleki çalışmalarında skolyoz ve omurga ameliyatları ile ilgilendiği gibi ameliyatsız ağrı tedavilerini ve kapalı omurga ameliyatlarını başarıyla pek çok kez gerçekleştirmiştir.

Fatih Kırar, mesleki hayatı boyunca pek çok ünlü ismi tedavi ettiği gibi ünlü İspanyol Futbolcu Fernando Morientes’in de omurgasında meydana gelen rahatsızlıkları gidermiş, değerli futbolcuyu yeniden sağlığına kavuşturmuştur.

Beyin tümörü, beyin damar hastalıkları cerrahisi ve beyin pili uygulamalarında da üst düzey başarı yakalayan Kırar, birçok hastasında gerçekleştirdiği “BASTON ATMA” törenleri ile efsaneleştirilmiştir.

Sayın Kırar’ın makale ve uzmanlık çalışmaları, ulusal ve uluslararası pek çok dergi ve kitapta heyecanla takip edilirken; önemli kongre ve seminerlerde yaptığı sunumlar ile büyük yankı uyandırmaktadır.

Evli ve 3 çocuk babası olan Op. Dr. Fatih Kırar, şiir ve yazılarını aşk ile devam ettirirken, neşterini başarıyla konuşturmaya ve hastalarına sağlıklı yarınlar sunmaya devam etmektedir.

Ünlü İspanyol Futbolcu

FERNANDO MORIENTES

Ünlü İspanyol Futbolcu Fernando Morientes’in Mucizeler Yaratan Doktoru “Fatih Kırar”!

Real Madrid ve İspanya Milli Takımı'nın eski yıldız futbolcusu Fernando Morientes, bel fıtığı tedavisi için Türkiye'ye geldi. Op. Dr. Fatih Kırar’ın, Fulya’da bulunan kliniğinde muayene edilen İspanyol yıldız, uygulanan regresyon ve robotik lazer tedavileri ile yeniden sağlığına kavuştu.

Morientes, kariyeri boyunca sırt ve omurga bölgesinde çok ağrı çektiğini bildirdi ve sözlerine şöyle devam etti:

"Buraya gelerek doktorumla tanışma şansı elde ettim. Birçok futbolcu kalbiyle ilgili ya da fiziğiyle alakalı kontrolden geçiyor. Ama sırt ve omurgayla ilgili kontrol yaptırmıyor. Şunu söylemeliyim ki oyuncular uzun bir kariyer hedefliyorsa, bu sorunu arkada bırakmamalıyız. Doktoruma (Fatih Kırar’a) çok teşekkür ediyorum."

Devamı

WhatsApp Üzerinden Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz!

WHATSAPP

7/24 SAĞLIK DANIŞMA HATTI

Mesajınız başarıyla gönderildi!

Bir şeyler ters gitti, yenilemeyi ve formu tekrar göndermeyi deneyin.

MUTLU HASTA, MUTLU HEKİM

Ameliyat kararı vermiş, kliniğimize Baston aracılığı ile bile yürüyemez halde gelen hastalarımızın, yalnızca 15 dakika bir işlem sonrasındaki mutluluklarına tanık olun!

Yüzlerce hasta ameliyatsız bel fıtığı tedavisi ile sağlığına kavuştu. Op.Dr Fatih KIRAR ile acısız, ameliyatsız, yan etkisiz ve kalıcı olarak etkili tedavi yöntemlerini deneyimleyen hastalarımızın arasında katılın.